Дивна історія відбулася вчора у Києві. Троє студентів прогулювались на мості залізничної станції Київ-Московський та впали на потяг, який стояв знизу.

Про це повідомляє LB.ua.

Невідомо, як саме хлопці опинилися на потязі, але вони поверталися до гуртожитку. Раптом один зі студентів вирішив перелізти через огорожу на мості та почав падати. Його друг протягнув йому руку, але теж почав опинятися на іншому боці прірви. Допомагати почав і третій студент, але, зрештою, усі вони опинилися на даху потягу, який на щастя просто стояв.

Перешкодою на шляху вільного падіння студентів стали високовольтні дроти. Хлопці отримали електричний удар і дивом залишились живими. Напруга на цих дротах становить 27 тисяч вольт.

На допомогу горе-студентам приїхали рятувальники та лікарі. Двоє з них самостійно змогли піднятися та пройти до карети швидкої. У них опіки різної тяжкості. Третього довелося знімати з даху потягу рятувальникам. Йому було дуже погано.

Популярні новини зараз
Російські пропагандисти закликають розбомбити Київське водосховище: "Просто показати" Разом з повісткою можуть дати штраф на 8500: достатньо однієї умови Оштрафують на 300 тис грн: приготуйте важливий документ на лічильник Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки
Показати ще

Читайте також: ВАЗ врізався в фуру: троє в реанімації (фото)

Зазначимо, що українського молодь не вперше стає жертвами залізниці. Двоє мешканців Києва загинули через любов до селфі. Вони хотіли зробити ефектний знімок на даху потягу, але загинули.