Другу добу у столиці ремонтують колектор у Голосіївському районі. Комунальники порахували, що колектор забезпечує водою понад 150 тисяч киян південно-західної частини столиці. А от з ремонтом міська влада не поспішає і прогнозує, що він розтягнеться на 2 місяці – за умови, якщо на ремонт знайдуть кошти в місцевому бюджеті.

Аварія сталася по вулиці Голосіївській, 57. Колектор було ушкоджено через провал. Приблизний діаметр ями посеред вулиці – близько 5 метрів. Глибина – ще 3 метри.

"У зв'язку з соціальною значимістю аварії було присвоєно рівень надзвичайної ситуації місцевого значення. Поки що ми локалізували аварійну ситуацію та здійснили необхідні переключення відведення стоків", - пояснюють у водоканалі.

Причина аварії – газова корозія трубопроводу, котрий було прокладено ще у 1968 році.

За попередніми даними, орієнтовний термін аварійно-відновлювальних робіт – 2 місяці з моменту виділення коштів на ліквідацію пошкодження. Вартість проведення відновлювальних робіт поки що встановлюється.

Популярні новини зараз

"Це шоу себе вичерпало": Лілія Подкопаєва кинула виклик Ксенії Мішиній на "Україна має талант"

"Кожен зможе відчути себе Карлсоном і політати": потужна стихія накриє українців з головою, синоптик Діденко попередила про негоду

Рідкісну праворульну "Волгу" від ГАЗ-21 відшукали за кордоном: справжня "чорна блискавка"

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Пригода сталася на проїжджій частині, тож рух по вулиці частково обмежений. Чому на ремонт колектора потрібно аж два місяці – самі комунальники пояснити не можуть.