12 квітня у парку житлового масиву Виноградар сталася масова бійка, яку рознімали два наряди правоохоронців. Про це повідомив сайт "Gazeta.ua".

У парку на пасхальне свято компанія з чотирьох людей грала в м'яча. Неподалік спортивного майданчика молода сім'я з дитиною вийшла на пікнік. Представники кавказької національності Хасан і Расим не розрахували силу удару і тричі влучили по колясці з маленькою дитиною.

Молода жінка після першого удару м'яча зробила зауваження, після другого також. А коли м'яч втретє потрапив прямо на дитину і вона розплакалася, між компаніями почалася суперечка, яка переросла у бійку. Молоду матір вдарили по обличчю, від чого одразу ж з'явився синець.

Очевидці викликали міліцію. У парк приїхали двоє співробітників правоохоронних органів. Відвідувачі парку кажуть, що лейтенант вистрелив у повітря. У відповідь міліціонеру вибили щелепу, а у другого намагалися відібрати зброю.

Дівчина, яка з хлопцями грала у футбол, розповіла, що вони не винні, бо молода мати поводилася агресивно і перша спровокувала бійку.

Перелякані кияни викликали другий наряд міліції, якому вдалося затримати правопорушників - Хасана і Расима. Жінка з дитиною втекла з місця бійки до приїзду другого наряду міліції.