У Черкасах на Соборній площі більше півтори тисячі українців встановили рекорд з віджимання. Подію занесли до книги рекордів України.

Раніше 1200 українців віджималися по 20 разів - а черкащани вирішили побити цей рекорд. Мешканці міста запланувати віджатися по 25 разів. На початку заходу люди зробили масову зарядку, а потім - віджалися за кожну область країни, у тому числі і за Крим.

Читайте також: 48 харків'ян одночасно одружаться

Разом зі студентами та школярами на площі участь у акції брли голова обладміністрації Сергій Ткаченко та начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Максим Зеленський. Згори унікальну спортивно-політичну акцію знімала відеокамера.

Після цього перед людьми виступив співак Віталій Козловський.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 22 лютого: випробування Близнюків, злий жарт Левів і труднощі Стрільців ПриватБанк встановив суворі правила онлайн-оплат: не можна ігнорувати Пенсіонерів позбавлять надбавок: хто залишиться без виплат Пенсії піднімуть і без індексації: хто та скільки отримає додатково
Показати ще