Терористи створили свою базу «хунти»

поділитись
На ресурсі зараз 1249 "карателів" та 249 – "посібників". Серед них російський журналіст Матвій Ганапольский

Терористи створили аналог сайту "Миротворець", тільки навпаки. Тобто замість терористів, сепаратистів та їхніх посібників, публікують дані про українців, які захищають свою Батьківщину.

Вони викладають фото та інформацію, яку взяли у військових, добровольців та волонтерів з їхніх сторінок у мережах. Ті, у кого знайшли світлини у військовій формі, потрапляють до рейтинг "карателі". Решта – "посібники". Пояснюють, що за допомогою цього ресурсу "просто архівують деякі факти". Сайт назвали "Трибунал".

На ресурсі зараз 1249 "карателів" та 249 – "посібників". Серед них російський журналіст Матвій Ганапольский, що працює ведучим на одній з українських радіостанцій. Потрапив до бази, бо "захоплюється карателями та веде активну антиросійську пропаганду". Інформації про "злочини" більшості тих, чиї профілі викладені на сайті, – немає.

Автори "проекту" вказують рахунки, на які можна перерахувати допомогу. Вони відкриті у "Сбербанку Росії", що розташований в Ростові-на-Дону. Також мають сторінку "ВКонтакті". Російській ЗМІ пишуть, що "хунта" страшенно злякалася цієї бази.

"Про мене говорить лугандон. Не даремно харчі госдеповські проїдаю, праваславних младєнців-вітіранів насілую, распінаю, і снова насілую А чого добився ти, каратєль?", - жартують в соцмережах українській бійці, які потрапили до цього списку.

У Службі безпеки нам сказали, що знають про існування цього сайту.

"Ми в курсі, й ми вже працюємо", - запевнила нас спікер СБУ Олена Гітлянська.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
На місце події викликали рятувальників
0
0
18:32 17.03.2018
Стихія створює їм проблеми
0
0
17:46 17.03.2018