Терористи створили аналог сайту "Миротворець", тільки навпаки. Тобто замість терористів, сепаратистів та їхніх посібників, публікують дані про українців, які захищають свою Батьківщину.

Вони викладають фото та інформацію, яку взяли у військових, добровольців та волонтерів з їхніх сторінок у мережах. Ті, у кого знайшли світлини у військовій формі, потрапляють до рейтинг "карателі". Решта – "посібники". Пояснюють, що за допомогою цього ресурсу "просто архівують деякі факти". Сайт назвали "Трибунал".

На ресурсі зараз 1249 "карателів" та 249 – "посібників". Серед них російський журналіст Матвій Ганапольский, що працює ведучим на одній з українських радіостанцій. Потрапив до бази, бо "захоплюється карателями та веде активну антиросійську пропаганду". Інформації про "злочини" більшості тих, чиї профілі викладені на сайті, – немає.

Автори "проекту" вказують рахунки, на які можна перерахувати допомогу. Вони відкриті у "Сбербанку Росії", що розташований в Ростові-на-Дону. Також мають сторінку "ВКонтакті". Російській ЗМІ пишуть, що "хунта" страшенно злякалася цієї бази.

"Про мене говорить лугандон. Не даремно харчі госдеповські проїдаю, праваславних младєнців-вітіранів насілую, распінаю, і снова насілую А чого добився ти, каратєль?", - жартують в соцмережах українській бійці, які потрапили до цього списку.

Популярні новини зараз

Skoda разом зі студентами створила авто, якому не потрібні дороги: 4,3 метра чистої потужності

Олександр Еллерт розірвав всі стосунки з Ксенією Мішиною, крапку поставлено: "Дайте нам спокою"

0,2 не вирок? У суді розповіли, в яких випадках українців не оштрафують за п'яне водіння

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Показати ще

У Службі безпеки нам сказали, що знають про існування цього сайту.

"Ми в курсі, й ми вже працюємо", - запевнила нас спікер СБУ Олена Гітлянська.