Терористи відпустили з полону двох американців

поділитись
Представників Міжнародного комітету порятунку бойовики "ДНР" утримували під замком десять днів

Сьогодні бойовики випустили на свободу двох жителів Сполучених Штатів Америки, які входили до складу делегації Міжнародного комітету спасіння. Терористи так званої "ДНР" протягом десяти днів утримували їх у полоні.

29 квітня озброєні терористи увірвалися в офіс Міжнародного комітету порятунку в Донецьку і звинуватили його співробітників в шпигунстві на території незаконної ДНР, а також в ухиленні від сплати податків у скарбницю нелегітимною республіки. Двох членів організації терористи взяли в полон, а інших посадили на автобус і відправили до Києва.

Читайте також: З полону терористів звільнили трьох бійців АТО

Наступного дня після інциденту організація заявила про припинення своєї діяльності в Україні. Її керівник Девід Мілібенд заявив, що вторгнення в офіс неурядової організації було порушенням міжнародних принципів, за якими існує комітет.

Стан американців стабільний, їхньому життю нічого не загрожує.

Нагадаємо, що Міжнародний комітет порятунку (International Rescue Committee - IRC) був створений в 1942 році для допомоги біженцям в Європі, що рятувалися від нацистської Німеччини. Зараз IRC працює в понад 40 країнах.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
В "Комфорт Тауні" головне не паркуватися на переходах
0
0
05:09 15.12.2017
Вже на наступному тижні
0
0
15:51 14.12.2017
На вулиці стався прорив труби із гарячою водою
0
0
02:44 14.12.2017