Молодший брат лідера луганських сепаратистів Ігоря Плотницького, Михайло, живе в Києві. Як з'ясували журналісти телеканалу 24, саме до Михайла Плотницького виїхали батьки ватажка "ЛНР" з рідного села Кельменці в Чернівецькій області. Принаймні, так стверджують їхні сусіди.

За словами мешканців Кельменців, батько і мати Плотницького вирішили терміново полишити село, коли туди привезли першого загиблого бійця АТО. Сусіди розповіли, що біля хати Плотницьких постійно чергували немісцеві машини, які охороняли рідню бойовика. "Говорили, що вони продали щось і поїхали. Будинок стоїть, там квартиранти якийсь час жили", - повідомила мешканка села.

Самого Ігоря Плотницького в селі мало хто пам'ятає, а про його батьків відгукуються добре. На думку сусідів, від молодшого сина, який живе в Києві, Плотницькі могли виїхати в Росію.

Читайте також: Плотницький готує втечу до Росії

Через те, що лідер невизнаної "ЛНР" народився на західній Україні, багато бойовиків підозрюють його у зв'язках з українською владою.

Популярні новини зараз
Головні новини за 25 травня: трагедія Олени Зеленської, реванш Усика, нові пенсії та загибель чемпіона на війні Дружина Євгена Кошового з "Квартал 95" показала таємне "бойове мистецтво" окупантів: "Битва лопухами" Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще