Сьогодні, 21 травня, у містах України проходить всеукраїнський флешмоб "Усі в вишиванках". Підтримати акцію закликають громадські активісти в соціальних мережах.

"День вишиванки – свято національної єдності. Просто одягни вишиванку 21 травня де б ти не був", - пропонують вони на сторінці події у Facebook.

В кожному обласному центрі України, а також у різних країних світу День вишиванки будуть відзначати по-своєму. Немає єдиного формату святкування, у когось буде хода, у когось концерт, у когось ярмарок.

У столиці, на Майдані Незалежності о 18:30 відбудеться акція "Масове фото у вишиванках".

"Збираємося на Майдані (позаду стели, ліворуч від входу в "Глобус"), аби зробити величезне групове організоване фото у вишиванках. Потім роздруковане фотопанно передамо в музей історії Києва і музей Івана Гончара. Dresscode: вишиванка + посмішка", - ідеться у повідомленні в соцмережах для киян.

Популярні новини зараз
Легендарний захисник "Азовсталі" Михайло Діанов підтримав українців, які веселяться: "Нафіга сумувати?" Екстрасенс Макс Гордєєв попередив про можливість повторного наступу окупантів на Харків: "Тримайтеся" Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..." Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

За словами активістів, День вишиванки святкуватимуть також паралельно українські діаспори в Америці, Франції, Німеччині, Канаді та Італії.

Читайте також: У Лівані відсвяткують День вишиванок

21 травня кондукторам підприємства "Київпастранс" також запропонували прийти на роботу у вишиванках.

Як повідомили раніше в підприємстві, щоб взяти участь у розіграші призів від перевізника, пасажирам треба також одягнути вишиванку і сфотографуватися із одягненим у вишиванку кондуктором у трамваї, тролейбусі чи автобусі.

Останні 3 роки День вишиванки проводять третього четверга травня. Офіційного статусу цей день не має.