В день народження Гонгадзе опублікували його раритетні фото

поділитись

0

816

Георгій Гонгадзе зник 17 вересня 2000 року. Міліція 2 листопада 2010 виявила обезголовлене тіло журналіста, але мати не погодились з тим, що це він

[gallery]

Сьогодні виповнилося б 46 років українському журналісту Георгію Гонгадзе. Його дружина Мирослава в цей день опублікувала фото з сімейного архіву.

"За життя він щедро дарував свою душу світу. Він заразив багатьох благородством, відвагою і мудрістю, а своєю смертю він таки смерть подолав. Такі як він - один на мільйони, плід українсько-грузинської любові, Герой України. Сьогодні я хочу, щоб ви заглянули в його дитинство і запам'ятали його, як хлопця, який народився з місією змінити хід історії і бажанням зробити цей світ кращим", - написала Мирослава.

Нагадаємо, що Георгій Гонгадзе зник безвісти 17 вересня 2000 року. Міліція 2 листопада 2010 виявила обезголовлене тіло журналіста, але мати не погодились з тим, що це він.

Читайте також: Розслідування: Вбивці Гонгадзе отримали по 150 гривень премії

Два роки тому винного у вбивстві журналіста начальника департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексія Пукача засудили до довічного ув'язнення. Причиною вбивства журналіста вважають провокативні статті про владу, корупції, МВС.

Дві його доньки-близнючки живуть з мамою, відомою журналісткою Мирославою Гонгадзе в США.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Лінч допоможе українцям стати здоровими та щасливими
0
0
00:10 18.11.2017
Ще надходить інформація
0
0
20:20 17.11.2017