У Великобританії померла пенсіонерка, у якої було найбільше в світі тату, - Ізобел Уорлі.

Про це повідомляє The Daily Mirror.

Жінка померла у віці 77 років. Вона тривалий час страждала від хвороби Альцгеймера. Уорлі, як зазначає видання, була "легендою світу тату". Вона навіть потрапила до Книги рекордів Гіннеса.

Жінка мала 200 татуювань, які вкривали 93% її тіла. Перше вона зробила в 49 років. Ізобел загалом провела 500 годин в тату-салонах. Єдиними ділянками тіла, не вкритими живописом, були обличчя, вуха, низ ступень і деякі ділянки кистей рук.

У 1999 році її досягнення потрапило до Книги рекордів Гіннесса. Там підтвердили, що Ізобел Уорлі найтатуйованіша пенсіонерка у світі.

"Спочатку я хотіла зробити лише одне татуювання - маленьку пташку. Але я в неї просто закохалася і в мене почала розвиватися залежність від тату", - поділилася рекордсменка в одному зі своїх інтерв'ю.

Найулюбленішим її тату-малюнком є зображення сім'ї тигрів на животі. Своє останнє тату пенсіонерка зробила три роки тому.

Представники Книги рекордів Гіннеса висловили співчуття з приводу кончини Уорлі і назвали її "іконічної фігурою у світі шанувальників зміни зовнішності".