25-річній медсестрі в зоні АТО відірвало ноги

поділитись

0

1560

Родом вона зі Львівщини. Навчалася в медичному вузі, але взяла відпустку, щоб добровольцем-санінструктором піти на фронт у складі "Правого сектора"

В Авдіївці на фугасі підірвалася машина з військовими і волонтерами. В результаті 25-річній медсестрі відірвало ноги. Ще вісім військових доставили в Дніпропетровську обласну лікарню імені Мечникова.

"Десятки бійців вона врятувала на полі бою. Справжня легенда України. Бійці, які її доставили, кажуть, що вона все життя хотіла бути лікарем, рятувати людські життя - те, що вона робила останні місяці на полі бою. А їм довелося рятувати її від вірної смерті. Якби не надали допомогу, вона б напевно загинула", - каже головний лікар обласної лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко.

Читайте також: Українські вчені створили унікальний матеріал для перев'язки бійців АТО

Дівчина перебуває у важкому стані. У неї також поранене око, втрата крові становить три літри. В непритомному стані її забрали на гелікоптері в лікарню, лікарі не відходили від неї всю ніч. Тільки о 9 ранку вона опритомніла. Зараз вона на апараті штучної вентиляції легенів.

Медики продовжують боротьбу за її життя. Дівчину звати Ірина. Родом вона зі Львівщини. Навчалася в медичному вузі, але взяла відпустку, щоб добровольцем-санінструктором піти на фронт у складі "Правого сектора".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
25.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Постраждалий знаходиться в лікарні
0
0
15:25 28.07.2017
Кияни впіймали квартирного злодія на гарячому
0
0
14:42 28.07.2017