Кияни безкоштовно поїдять в супермаркеті

поділитись

0

752

Громадський рух "Хочеш їсти - убий буржуя!" закликає киян піти і безкоштовно поїсти в супермаркеті. Основна мета заходу - показати згубність підвищення цін для суспільства. Збір активістів призначений на 11.00-11.40 на платформі метро Лівобережна.

"Це не жарт, проведемо акцію "Голодний Бунт!". Підемо в супермаркети, і будемо надкушувати продукти. Якщо людина вкраде палку ковбаси або шматок хліба, то це злочин. Але поки товар в магазині, це його власність. Відповідальність за псування продуктів починається від ста тридцяти п'яти тисяч гривень. Тому, як говоритися в приказці "що не з'їм, то понадкушую", товар просто зіпсуємо. І це не є кримінальним злочином ", - говорить координатор руху Юрій Клейнос.

Раніше активісти повідомляли, що як тільки бажаючих "надкушувати" набереться дві сотні, вони підуть в магазини. Які саме - поки не визначилися. Якщо людей набереться більше, то акції відбудуться в різних супермаркетах столиці. Робити це планують до тих пір, поки в закладах не почнуть знижувати ціни.

Матеріал по темі: Діти-переселенці годують киян випічкою

Під час акції закликають до суспільного порядку і спокою.

"На акції тримаємося в групами в зоні видимості один одного. Групою підходимо до стелажів з товарами. Хто ближче до стелажу передають продукти дальнім. Ніяких товкучок, тисняви. Спокійно їмо як у себе вдома. З журналістами не конфліктуємо. Акція спрямована на висвітлення її в ЗМІ", - попереджає організатор.

Нагадаємо, що подібну акцію планували 25 квітня, але її відмінили через те, що прийшло всього лише 30 осіб.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
25.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Мешканців міста просять погасити борги
0
0
20:16 26.07.2017
Фура з рибою простояла шість днів під палючим сонцем
0
0
18:30 26.07.2017
За попередніми даними, загинула жінка
0
0
18:05 26.07.2017