Киян атакував смертельний вірус

поділитись

0

468

Медичні установи подають заявки до всіх можливих благодійних фондів для закупівлі ліків

У Києві три людини заразилися ботулізмом. Про це повідомив глава Держсанепiдслужби Олег Рубан.

"Двоє купили рибу та сирокопчені продукти на ринку і готували в домашніх умовах. Ще один придбав небезпечну продукцію в супермаркеті. Ми радимо людям взагалі відмовитися від подібних продуктів", - говорить він.

Мучіна зазначив, що в Україні навесні зафіксували рекордну кількість смертей від цього захворювання. У Запорізькій області за останній тиждень від ботулізму померли дві людини.

28 квітня в Івано-Франківську обласну клінічну інфекційну лікарню госпіталізували 20-літнього жителя села Чорнолізці Тисменицького району. У нього визначили ботулізм, він довгий час перебував у тяжкому стані. Раніше 19 квітня з таким самим діагнозом госпіталізували жінку.

В обласних лікарнях повідомляють, що проблема в лікуванні такої хвороби - в тому, що держава не закупила ін'єкцію, необхідну для термінового лікування ботулізму. Медичні установи подають заявки до всіх можливих благодійних фондів для закупівлі ліків. Поки родичі самостійно дістають ліки.

Матеріал по темі: Українські бинти роблять за допомогою радіації

Нагадаємо, що ботулізм - токсичне інфекційне захворювання, яке впливає на нервову систему. Складна форма захворювання може призвести до летального наслідку. Хвороба розвивається дуже швидко - упродовж 24 годин проявляються всі симптоми.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017
Ексклюзив, Розслідування, Суспільство
23.03.2017

Коментарі

Цепочка открыта. Одно прочитанное сообщение. Перейти к содержимому Gmail используется с программой чтения с экрана 2 Поиск Gmail НАПИСАТЬ Ярлыки Входящие (12) Помеченные Важные Отправленные Черновики Спам (1) Корзина Круги [Airmail] Ещё Hangouts Ещё Add To TickTick 1 из 1 420 Печатать все В новом окне Код информера Новости Мира для znaj.ua под статью (вместо 3 тизеров миксадверт) Входящие x media marketing Прикрепленные файлы13:47 (29 мин. назад) кому: мне Область прикрепленных файлов Нажмите здесь, чтобы Ответить или Переслать Использовано 13,31 ГБ (88%) из 15 ГБ Управление Условия - Конфиденциальность Последние действия в аккаунте: 12 мин. назад Дополнительная информация Фотография профиля пользователя media marketing media marketing Добавить в круги Показать подробную информацию КИ 3677_Новости Мира _для znaj.ua.txt Открыть с помощью… Отображается файл "КИ 3677_Новости Мира _для znaj.ua.txt"
У Києві задушили викладача МАУП, щоб не віддавати йому борги.
0
0
14:13 24.03.2017
На зустрічі були присутні архітектори та експерти з строительсву доріг
3
0
06:10 24.03.2017
Пам'ятник планують перенести до Музею монументальної пропаганди СРСР
0
0
18:57 23.03.2017