На Луганщині перейменують 19 населених пунктів

поділитись

0

314

Геннадій Москаль звернувся до вчених з проханням вивчити походження назв населених пунктів Луганської області і визначити, які з них мають стосунок до комуністичного минулого

[gallery]

Експертна комісія склала список населених пунктів, які будуть перейменовані. Таке рішення пов'язане з прийнятим законом про декомунізацію. Про це повідомляє прес-служба глави Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля,

"Керівник Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль звернувся до вчених Луганського національного університету ім.Тараса Шевченка та Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля з проханням вивчити походження назв населених пунктів підконтрольної України території Луганської області і визначити, які з них мають стосунок до комуністичного минулого", - йдеться в повідомленні.

У цих навчальних закладах створили спеціальну комісію, яка зайнялась перейменуванням населених пунктів. У травні комісія склала список, в якому назвала 19 населених пунктів.

"Згідно з проектом, загалом на контрольованій Україною території слід перейменувати 19 населених пунктів, названих на честь діячів комуністичного режиму. Більшості з них пропонуютьповернути старі історичні назви", - повідомляє прес-служба.

Закон про заборону комуністичних і нацистських назв символіки набув чинності 20 травня.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
18.11.2017
Вибір редакції, Техно
18.11.2017
В мережі обговорюють ставлення працівників київського супермаркету до продавців
0
0
13:33 18.11.2017
Лінч допоможе українцям стати здоровими та щасливими
0
0
00:10 18.11.2017