Відпочивальники замість Криму їдуть засмагати до Одеси

поділитись

0

2170

Клієнти переважно всі нові, які раніше відпочивали в Криму. Звичайно ж, усі - українці. Росіяни в цьому році нічого не бронювали

[gallery]

З початком літнього сезону жителі Одеси почали активно відвідувати морські пляжі. Люди засмагають на сонці, купаються в морі.

"На пляжах людей багато. Зазвичай сезон пізніше починається. Місцеві активно йдуть на море, поки не приїхали туристи. Я завжди намагаюся обирати безлюдні місця, але вже ближче до початку липня, коли людей в місті багато. Але цього року прямо з початку червня цілий аншлаг", - розповіла мешканка Одеси Анастасія.

Відомо, що раніше найпопулярнішими курортами в Україні були міста півострова Крим. Після анексії його Росією більшість українців поїхали в Одесу.

"Мені принципово відпочивати на Чорному морі, тому курорти Азовського моря відпали одразу. Я обрала саме Одесу, бо і місто гарне, і море дуже близько. Мені, наприклад, більше подобається, ніж у Криму, де я відпочивала майже в сільській місцевості", - розповіла киянка Олексадра, яка вже встигла провести відпустку в Одесі.

Місцеві бізнесмени, які заробляють на курортному сезоні, повідомляють, що туристи активно бронюють місця.

"Всі мої будиночки вже заброньовані на червень, як мінімум. Якщо зараз все пішло добре, то далі буде ще краще. Такий закон курортного бізнесу. Клієнти, в основному всі нові, які раніше відпочивали в Криму. Звичайно ж, усі - українці. Росіяни в цьому році нічого не бронювали ", - повідомила одеситка Ірина.

Матеріал по темі: До моря в Криму пускають за паспортами (фото)

Нагадаємо, що раніше були опубліковані сім найпопулярніших курортів України без врахування анексованого Криму, де в лідери рейтингу вийшла Одеса.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Злочинці винесли техніку з вартіри у Дніпровському районі
0
0
05:13 27.03.2017
У Києві втретє за тиждень на тому ж місці трамвай злетів з рейок.
0
0
21:23 26.03.2017
Киян попередили про зміну графіку руху міських електричок.
0
0
21:09 26.03.2017
У Києві активісти зібрались біля Посольства Білорусі в Україні в знак протесту затримання учасників мітингу "дармоїдів".
0
0
20:18 26.03.2017