За даними дослідження TNS за травень, 27% українців вважають найбільш корумпованим суд.

Друге місце у п'ятірці найкорумпованіших державних закладів займає міліція (18%), третє - за прокуратурою (16%), четверте - медицина (10%), п'яте – ДАІ (9%). У хвості рейтингу податкова (6%) та заклади освіти (4%).

Читайте також: Коррупция для Украины страшнее танков - Пайетт

Цікаво, що самі українці найбільше хабарів дають медикам (84%), та у галузі освіти (43%). В суд, який опитувані зробили лідером рейтингу, хабарі заносили лише 8% опитуваних.

Також у ході опитування з'ясувалося, що найбільше люди вірять у реформування освіти (37%), ДАІ (33%) та медицини (31%). І найменше – у викорінення корупції в судах (49%), прокуратурі (47%) та міліції (45%).

Популярні новини зараз
Головне за ніч: доля замінованої Запорізької АЕС, ЗСУ утилізували важливу у росії персону, а Притула взявся допомогти захисникам Азовсталі Грози розбавлять спекотну погоду в Україні, освіживши кілька областей: прогноз синоптикині на 10 серпня Росіянка припхалася до Австрії принижувати українок: розплата не забарилася і тільки почалася Ракетоносець путіна спровокував страшну аварію: чавив "своїх" просто на дорозі
Показати ще

В опитуванні брали жителі міст усіх регіонів України віком від 18 до 55 років.