Депутатам Харківської міскради на засіданні вручили повістки

поділитись

0

498

Більшість депутатів у сесійній залі були відсутні, в руки повістку отримали лише Андрій Лесик і Роман Нехорошков

У Харкові на сесії міської ради сьогодні депутатам вручили повістки до військкомату. Представник обласного військового комісара з трибуни зачитав прізвища тих, кому вручаються повістки до військкомату.

Про це повідомляє УНІАН.

Всього в списку на отримання повісток були одинадцять чоловік: Олександр Кацуба, Олег Кравцов, Олег Кудінов, Андрій Лесик, Олексій Липчанський, Габріель Михайлов, Роман Нехорошков, Костянтин Підгорний, Роман Сальников, Владислав Ходас і Микита Шенцев. Наймолодший з них - 25-річний син нардепа Дмитра Шенцева Микита, найстраший - 49-річний Олексій Липчанський.

Харківський міський голова Геннадій Кернес намагався перебити представника військового комісаріату та закликав вручати повістки після сесії.

"Не потрібно з сесії робити те, що ви робите. Не потрібно це так подавати. Ми бачили, як Аваков заарештовує у кабінеті уряду, а ви починаєте тут у сесійній залі", - зазначив мер.

Проте військовий комісар продовжив далі читати список призовників.

Більшість депутатів у сесійній залі були відсутні, в руки повістку отримали лише Андрій Лесик і Роман Нехорошков.

Читайте також: На Львівщині повістки роздавали на нараді директорів шкіл

Нагадаємо, військовий комісар Києва Володимир Кидонь, зазначив, що у столиці під час 6-ї хвилі мобілізації до військкоматів прийшло значно менше добровольців ніж раніше. Керівники деяких підприємств намагаються не допустити на територію підприємств, установ, організацій представників військкоматів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Спорт
28.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Журналісти показали територію біля "воріт Києва" – столичного залізничного вокзалу. Саме сюди приїдуть чимало глядачів "Євробачення"
1
0
02:57 29.03.2017
Китайський Консорціум пропонує профінансувати 85% вартості проекту
0
0
01:04 29.03.2017
Обмеження діятиме 1 та 2 квітня
0
0
23:25 28.03.2017
Солдати загинули в бою з бойовиками
0
0
23:15 28.03.2017