Страйкуючі таксисти заблокували аеропорти Парижа

поділитись
Французькі працівники таксі оголосили безстроковий страйк по всій країні, вимагаючи від уряду заборони додатки Uber

Сьогодні, 25 червня, паризькі таксисти перекрили доступ до повітряних гаваней французької столиці Орлі і Руассі - Шарль де Голль. Вони протестують проти сервісу замовлення таксі Uber.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Французькі працівники таксі оголосили безстроковий страйк по всій країні, вимагаючи від уряду заборони додатки Uber. На їхню думку, він просуває послуги непрофесійних водіїв без ліцензії.

Водіння таксі в Парижі вимагає придбання ліцензії, ціна якої може перевищувати 100 тис. євро. Для водіїв Uber такої вимоги немає, що є порушенням французького законодавства - на думку як таксистів, так і правоохоронних органів.

Читайте також: Звільнених "даішників" візьмуть працювати таксистами та розвізниками піци

"Не таксистам слід забезпечувати виконання закону. UberPop працює нелегально, але давайте дамо судовій системі робити свою роботу", - заявив офіційний представник французького уряду Стефан ле Фоль.

Компанія Aeroports de Paris, що керує аеропортом Руассі - Шарль де Голль, другим за величиною у Європі, рекомендує пасажирам користуватися залізничним сполученням. Влада Парижа також закликали мешканців та гостей міста пересісти на громадський транспорт через масштабні затори на дорогах у багатьох районах.

На тлі популярності Uber, зростає частота використання та інших подібних додатків, включаючи Heetch і Djump. Водії цих сервісів в Європі нерідко стикаються з погрозами насильства або піддаються нападам.

Виручка таксистів в країні впала на 30-40% за останні два роки через подібні сервіси, за інформацією представника французької профспілки таксистів FTI Абделькадера Моргадо.

На додатки і сервіси Uber у Франції підписалось близько 1 млн осіб.

Тим часом, поліція у ряді міст Франції, включаючи Страсбург, Ліон, Марсель і Нант, вже заборонила використання UberPop.

Довідка. Uber - компанія із Сан-Франциско, яка створила одноіменний мобільний додаток для пошуку, виклику та оплати таксі або приватних водіїв. Додаток доступний для десятків міст в усьому світі.

Спочатку водії, що беруть участь у системі Uber, могли користуватися лише автомобілями представницького класу Lincoln Town Car, Cadillac Escalade, BMW серії 7, Mercedes-Benz S550. У 2012 році список доступних автомобілів розширили (новий сервіс назвали UberX).

За допомогою програми, замовник резервує машину з водієм і відстежує її переміщення до зазначеної точки, оплата проводиться за допомогою даних банківської карти.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вечір п'ятниці буде дуже насичений на різні цікаві заходи
0
0
22:19 19.07.2018
Поласувати стравами і напоями, за різними рецептами можна буде в Княжій корчмі, Питній та в альтанках на свіжому повітрі
0
0
21:41 19.07.2018
В офісі партії шукають заборонені фотографії
0
0
18:13 19.07.2018
У "Київтеплоенерго" намагаються викрутитися банальними відмовками та закрити очі на десятки проблемних будинків
0
0
18:01 19.07.2018
Хто ж міг знати, що вже зовсім скоро саме у цих стінах діти опиняться у небезпеці
0
0
14:53 19.07.2018