Правий сектор не підкоряється наказам Збройних сил - ОБСЄ

поділитись

0

346

Згідно інформації, бійці ПС наполягали на тому, що мають свої власні накази і не підпадають під командування Збройних сил України

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ заявила, що в Авдіївці у Донецькій області представників місії зупинили озброєні члени Правого сектора, які не дозволили проїхати далі до спостережного пункту Спільного центру із контролю та координації.

Про це повідомляє УНІАН.

"ОБСЄ заявляє, що, незважаючи на заклики генерал-майора українських Збройних сил, керівника української частини у Спільній центрі з контролю і координації та командування антитерористичної операції, озброєні люди відмовлялися пропускати спостерігачів СММ", - ідеться вповідомленні.

Читайте також: Бойовики рік не видають зарплат шахтарям - ОБСЄ

Згідно інформації, бійці ПС наполягали на тому, що мають свої власні накази і не підпадають під командування Збройних сил України.

В ОБСЄ також заявили про розбіжності у серійних номерах на важкому озброєнні бойовиків в місцях відводу.

Спостерігачі відвідали на території, підконтрольній бойовикам "ДНР", п'ять місць для відводу важкого озброєння від лінії розмежування відповідно до Мінських угод.

"В одному з місць спеціальна моніторингова місія помітила розбіжності в серійних номерах на важкому озброєнні і виявила, що раніше зареєстрована 152-міліметрова артилерійська установка була відсутня", - ідеться у звіті.

В іншому місці виявили, що відсутня самохідна гаубиця 2С1 "Гвоздика".

У місії ОБСЄ знову заявили, що, незважаючи на твердження усіх боків про відвід важкого озброєння, спостерігачі продовжують фіксувати переміщення такого озброєння в тих районах, де таке озброєння повинно бути відведеним відповідно до Мінського угодами.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Названі терміни перекриття руху
0
0
18:17 24.11.2017
Третьокласницю пограбували просто під час уроку
0
0
17:32 24.11.2017
Користувачів розлютила чергова обіцянка влади
0
0
13:42 24.11.2017