Комбат 90-ї бригади Олег Кузьміних після 4-місячного перебування у полоні бойовиків взявся за волонтерство.

Благодійний фонд Сергія Кузьміних, брата Олега, зібрав ліків більш як на 10 тис.грн, білизну та засоби особистої гігієни для поранених бійців.

Сам же комбат вже пройшов курс реабілітації та повернувся на службу. Паралельно командир "кіборгів" збирає допомогу для військових та родин загиблих.

Читайте також: На Житомирщині військові побили жінку-волонтера (відео)

"Коли ми говоримо про людей, які перебувають в зоні АТО, ми іноді забуваємо про людей, які вже вийшли з цієї зони. Хтось поранений, у когось в сім'ях загинув син або чоловік. Цей фонд спочатку створювався, щоб допомогти мені, коли я перебував у полоні. Зараз я вже допомагаю", - повідомив командир 90-го батальйону 81-ї десантно-штурмової бригади Олег Кузьміних.

Популярні новини зараз
Депутат запропонувала показово розстрілювати ухилянтів Перерахунок пенсій: у кого та на скільки зростуть виплати Гороскоп на сьогодні, 5 червня: фінанси тельців, суперечки левів та напруження скорпіонів Кінець епохи "бусифікації"? Для ТЦК готують важливі нововведення
Показати ще

Військовослужбовець закликав українців об'єднуватись і не лишати героїв та їхніх рідних у біді наодинці.