У соціальних мережах з'явився новий тренд - "мистецтво засмаги" (SunBurnArt).

Про це повідомляє Газета.ua.

Медики та провідні фахівця в галузі опіків заявили про своє невдоволення новим трендом, тому що він може нашкодити здоров'ю людей.

"Тисячі інстаграммерів по всьому світу ризикують отримати рак шкіри в прагненні слідувати останньій вимозі моди", - заявляють медики.

Особливість нового тренда в тому, що люди використовують трафарети для того, щоб відобразити на своєму тілі різні малюнки. Для цього використовується спеціальний сонцезахисний крем, але на тій ділянці, який не повинен засмагнути.

Популярні новини зараз

Українським пенсіонерам назвали нові суми надбавок на 2022 рік: не менше 3 тисяч гривень

Олександр Пікалов розлучився з дружиною після 18 років шлюбу: історія кохання головного байкера "Квартал 95" і куми Зеленського

Оля Полякова зізналася, чому доньку Машу довелося терміново оперувати: "Потрібно злизати..."

Бурякова ікра "Пікантна" на зиму: корисна заміна борщам і салатам

Показати ще

"Сонячні опіки викликають пошкодження ДНК шкіри, прискорюють старіння і збільшують ризик розвитку раку шкіри. По суті, п'ять або більше сонячних опіків збільшують ризик утворення меланоми на 80%", -заявляє медики Фонду раку шкіри.

Це можуть бути як прості абстрактні фігури і квіти, так і складні композиції. Деякі з них розміщуються на невеликих ділянках шкіри, інші займають майже все тіло.

Матеріал по темі: Пляжники врятували білу акулу від загибелі (відео)

"SunBurnArt - жахливо погана ідея. Краса не повинна бути смертельною", - написав у твіттері дерматолог з Массачусетсу Робін Треверс.

Нагадаємо, що раніше дерматологи заявляли, що найкраще засмагати на пляжі з 8 ранку до 10-11, а потім робити перерву з 12 до 15.00- 16.00, коли сонце найбільш небезпечне.