Суд на місяць перервав розгляд справи "зрадника" Коцаби

поділитись

0

324

Коцабі інкримінують державну зраду, умисні дії, спрямовані на перешкоджання законній діяльності Збройних сил

Івано-Франківський міський суд оголосив перерву у справі Руслана Коцаби, якого обвинувачують у державній зраді і перешкоджанні діяльності Збройних сил України, до 18 серпня.

Під час судового засідання заслухали двох свідків – обидва були у зоні АТО, особисто не знали Коцабу, але вважають його зрадником, повідомляє Радіо Свобода.

Ще до початку судового засідання, а згодом і під час допиту свідків між ними і підсудним, а також його адвокатом Тетяною Монтян виникла словесна перепалка.

Після цього суд оголосив перерву у розгляді справи.

Коцаба вважає, що дату наступного засідання обрано не випадково, адже припадає на його день народження, йому виповниться 49 років.

Читайте також: У Львові теракт могли влаштувати імітатори "Правого сектору" - Аваков

Прокуратура заявила про допит 58 свідків, у ході чотирьох судових засідань допитано 22 свідків.

Коцабі інкримінують державну зраду, умисні дії, спрямовані на перешкоджання законній діяльності Збройних сил України. Він звинувачення відкидає, а суд називає "судилищем" і вважає, що його карають "за свободу думки".

Раніше Коцаба неодноразово публічно виступав проти проведення в Україні чергової хвилі мобілізації та закликав її бойкотувати.

Незалежна медіа-профспілка вважає обвинувачення Коцаби недостатньо обґрунтованими. Правозахисна організація Amnesty International назвала івано-франківського журналіста в'язнем сумління й закликала його звільнити.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
25.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
У мережі нагадали про злощасні зливостоки
0
0
05:30 28.07.2017
У ньому взяли участь близько 100 тисяч православних християн
0
0
04:30 28.07.2017