Сепаратисти «ЛНР» готові обміняти журналістку Марію Варфоломєєву

поділитись

0

572

Обмін бойовики планують здійснити у форматі "один на один", а не на 4 або 5 чоловік, як говорили раніше

Терористи "Луганської народної республіки" готові обміняти луганську журналістку Марію Варфоломеєву, яка більше півроку перебуває у полоні в "ЛНР". Обмін бойовики планують здійснити у форматі "один на один", а не на 4 або 5 чоловік, як говорили раніше.

Про це 18 липня в ефірі "Громадського мовлення Донбасу"повідомила волонтер групи "Патріот" Гайде Різаєва.

"Вчора прислали список, де Дрьомов просить певний список людей йому передати і в свою чергу - звільнити свої підвали. У списку - більше 100 чоловік. Він просить конкретних людей з території України. При чому це буде такий обмін - що він, умовно, готовий за 20 своїх людей віддати набагато більше наших", - розповіла Різаєва.

Наразі центр "Патріот" займається обміном полоненими.

Нагадаємо, "Репортери без кордонів" засудили тривалий полон української журналістки Марії Варфоломєєвої. Дівчину затримали 9 січня, коли вона фотографувала житлові будинки на вулиці Луганська. Її звинуватили у допомозі Збройним силам України у "коригуванні артилерійського вогню" та шпигунстві для української громадської націоналістичної організації "Правий сектор".

Журналістку допитували, постійно знімаючи це на відео. На відеозаписах дівчина часто плакала. Влада "ЛНР" вирішила посадити її на п'ять років.

Читайте також: "10 на 10" - відбувся обмін військовополоненими з терористами

На початку червня українські журналістські організації та рухи звернулися до Президента України та голови Служби безпеки Валентина Наливайченка, міжнародних правозахисних організацій та дипломатичних структур з вимогою вжити заходів для звільнення луганської журналістки з полону.

Варто зауважити, що Марія Варфоломєєва перебуває у заручниках більше, ніж будь-хто з журналістів, які побували в полоні терористів невизнаних республік.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Причини пожежі поки невідомі
0
0
16:38 19.11.2017
Легкої наживи не вийшло, тепер ними точно зацікавиться військова прокуратура
0
0
14:29 19.11.2017
Її відвезли в невідомому напрямку
0
0
22:28 18.11.2017