Луцькі волонтери поділилися досвідом з польськими

поділитись
В останній день перебування делегації були заплановані майбутні заходи для розвитку культурного співробітництва між Жешувом та Луцьком

Група волонтерів Жешувського інкубатора культур из Польщі, що займаються організацією культурних заходів та проектів, три дні спілкувалися з українськими колегами у Луцьку. Вони знайомилися із громадськими організаціями та творчими середовищами, що ведуть свою діяльність у місті.

Про це повідомляє управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради.

Візит відбувся у рамках проекту "Спільна мережа співпраці у сфері культури та соціального захисту з метою розвитку міст з польсько-українського прикордоння" Європейського інструменту сусідства та партнерства Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, який у партнерстві із колегами з Івано-Франківська та Жешува (Польща) реалізовує виконавчий комітет Луцької міської ради.

Українські учасники зустрічі розповіли про свою діяльність у сфері культури та соціального захисту, особливо підкреслюючи роль співпраці із волонтерами. Крім того, у перший день виконавчий директор Луцького IT кластеру та організатор культурних подій Іванна Мартинів провела тренінг із піару.

У наступні дні гості із Польщі брали активну участь в акції "Мирна Україна", яку приготував Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, та арт-хакатоні "Університет міста". Також делегація із Польщі відвідала відкриття креативного простору "Озерний вітер".

Читайте також: Місія "Евакуація-200" припиняє вивезення загиблих із зони АТО

В останній день перебування делегації були заплановані майбутні заходи для розвитку культурного співробітництва між Жешувом та Луцьком.

Учасники зустрічі із Польщі та України проаналізували схожості та відмінності у культурі Жешува та Любліні та запропонували ряд ініціатив, які можна втілити у майбутньому.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
24.03.2018
Акцію провели на честь важливого дня
0
0
09:35 23.03.2018
Таке рішення прийняла Київська міська рада
0
0
20:41 22.03.2018
У столиці нарешті визначилися з ділянками
0
0
15:23 22.03.2018