Вхід до столичного відделення "Сбербанку Росії" замурували активісти. Фінустанова знаходиться у центрі міста – на вулиці Володимирській.

Про це повідомляє hromadske.ua.

У такий спосіб члени колишнього "Азова" (тепер – "Національного корпусу") висловили свій протест проти функціонування банку країни-агресора на території України.

Група людей заблокували центральні двері піно блоками у той час, коли ролети були спущені, а саме відділення не працювало. Пізніше вхід замурували майже повністю.

Активісти заявили, що поки подібні банки не закриють, вони і надалі будуть перешкоджати їх діяльності: заливати монтажною піною та навіть цементом.

Популярні новини зараз
Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки Боєць "закарпатських котлів" Микола Тищенко у столиці взявся паплюжити "Пункт незламності" У жодному разі не просіть це в новорічну ніч: які бажання не виконають Чорний Кролик та Кіт
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у фінансуванні терористичної діяльності запідозрили "Сбербанк Росії". Експерти припускають, що керівництво установи свідомо порушило ряд міжнародних правил попри те, що тривалий час намагалося зберегти репутацію. Припускають, що прибуткова частина банку отримана в основному за рахунок корупційної діяльності.