Учасники одного з найпопулярніших у Китаї музчиних колективів Acrush здивували сенсаційним зізнанням на концерті у провінції Чжецзян. Вони виявились дівчатами, а не хлопцями, як усі вважали.

За інформацією Quartz, Acrush називали саме бойз-бендом, адже учасниці носять чоловічий одяг та зачіски. Втім, співачки ніколи публічно не заявляли, що вони чоловіки. Але фанати вже давно називають Acrush хлопчачим гуртом.

Менеджер китайського гурту повідомила, що скандальна заява була частиною піар-акції, яку фанати сприйняли позитивно. Це лише посилило популярність гурту та збільшило кількість фанатів, яких на сьогодні сотні мільйонів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", переможниця "Євробачення-2016" Джамала пофарбувала волосся і стала схожою на Леді Гагу.

Популярні новини зараз
Без світла буде все місто: в обленерго терміново попередили українців про відключення Відключення світла можуть збільшитись: якими будуть графіки у березні Головне за 1 березня: житимемо без світла роками, прихід березневого морозу та подвійне здорожчання комуналки Пенсійне посвідчення більше не працює: пільговикам змінюють правила
Показати ще