Володар титулу "Найсильніша людина світу" Василь Вірастюк відвідав екстримальні змагання рекрутів на тренувальній базі полку "Азов". Про це пише УНН.

У змаганнях взяли участь 40 кращих вихованців полку, які пройшли суворий відбір. Хлопці змагалися у бігові на швидкість (2 км), доланні смуги перешкод та командному перетягуванні канату і боях на палицях.

"Завдання для рекрутів дуже складні, без перерви і відпочинку, як у справжніх військових умовах. Впевнений, що я б такі випробування пройти не зміг. Це треба бути дуже прудким і витривалим", — сказав Вірастюк.

Читайте також: Гравців і суддів, що підтримують ДНР і ЛНР, виженуть з футболу

Хлопці запевнили, що почуваються добре, але під час змагань кільком із них через перенапруження довелось надати медичну допомогу.

Популярні новини зараз
28 січня не виходьте з дому і обов'язково стукайте по дереву: прикмети та заборони на день Павла Фівейського Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни 30 гривень за десяток залишиться у мріях? Українцям розповіли, що буде з цінами на яйця Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців
Показати ще

"Деяких хлопців довелося дискваліфікувати, бо вони погано почувались, піднявся тиск", — розповіли медики.

Кращі 5 учасників змагань отримали подарунки, серед яких військове обмундирування та приладдя.

За словами організаторів змагань, у понеділок, 17 серпня, хлопці, які впродовж трьох тижнів тренувалися на базі "Азову", відправляться нести службу у Маріуполь.