Український шахіст Олександр Зубов став переможцем престижного міжнародного турніру, що проходив у Румунії.

Про це повідомляє УНН.

У Румунії гросмейстер з 7,5 очками з дев'яти став переможцем "Арад-опен-2015". Стільки ж балів набрали Л.-К.Мірон (Румунія) і У.Баджарані (Азербайджан). Але додаткові показники відсунули їх на друге і третє місця.

У турнірі брали участь 239 шахістів, у тому числі 15 гросмейстерів.

Читайте також: Одеситка стала чемпіонкою Європи з шахів

Популярні новини зараз
Подорожчання на понад 20%: зростуть витрати на комуналку Пенсіонерам потрібен новий документ: закликають не тягнути з оформленням За переказ дружині можуть оштрафувати: українців суворо попередили Реактивні "Шахеди" виснажують: експерт пояснив головну ціль безпілотників
Показати ще

Нагадаємо, що Зубов є бронзовим призером чемпіонату Європи зі швидких шахів 2005 року (Польща), срібним призером чемпіонату України зі швидких шахів 2012 року, бронзовим призером чемпіонату України зі швидких шахів 2013 року і чемпіоном України з бліцу 2013 року.