Зірка «Барселони» отримає рекордний бан за матюки

поділитись

0

202

На 55-й хвилині зустрічі Піке нецензурно образив бокового арбітра через те, що той не зафіксував у "Атлетика" положення "поза грою"

Захисник "Барселони" Жерар Піке буде дискваліфікований від 4 до 12 матчів через вилучення в матчі Суперкубка Іспанії проти "Атлетика".

Про це повідомляє Євроспорт.

"Барселона" несподівано програла боротьбу за цей трофей, поступившись за сумою двох матчів "Атлетіку" з Більбао - 0:4 і 1:1.

На 55-й хвилині зустрічі Піке нецензурно образив бокового арбітра через те, що той не зафіксував у "Атлетика" положення "поза грою", після чого головний рефері Карлос Веласко Карбальо показав йому пряму червону картку.

Нагадаємо, Жерар Піке є однією з зірок "Барселони" і збірної Іспанії. Він вже чотири роки живе з відомою співачкою Шакірою. У пари двоє синів.

Znaj.ua
Вибір редакції, Техно
19.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Колишній воротар збірної України розповів, кого він вважає кращим футболістом світу