Збірна України скасувала тренування напередодні матчу кваліфікації Євро-2016 зі збірною Білорусі.

Причиною скасування тренування став смог у Києві, який виник у 30-км зоні в Київській області від продуктів горіння пожеж.

Про скасування тренування повідомив головний редактор журналу "Футбол" Артем Франков в твіттері.

Читайте також: Україна піднялася у рейтингу ФІФА

Нагадаємо, лісова пожежа виникла в Бородянському районі, де напередодні загорілося 24 гектари лісу. Вогонь поширився між селами Коблиця і Великий Ліс.

Популярні новини зараз
Зняття готівки та перекази: які операції ПриватБанк вважає підозрілими Правила пільгового проїзду повністю зміняться: посвідчення діяти не будуть Перекриють трубу: українці можуть залишитися без газу Син дніпровського кримінального авторитета "Наріка" Єрмак Петровський відкрив стрілянину: у постраждалого 8 поранень
Показати ще

Зараз збірна України під Києвом готується до відбіркових матчів Євро-2016 проти Білорусі (5 вересня) та Словаччини (8 вересня).