У Луцьку відбувся товариський матч між ветеранами футбольних клубів "Волинь" і "Динамо".

Матч пройшов на луцькому стадіоні "Авангард", передає УНН.

У зоряному складі "Динамо" зіграли Володимир Трошкін, Владислав Ващук, Анатолій Дем'яненко, Володимир Веремєєв, Володимир Безсонов, Олексій Михайличенко, Андрій Несмачний, Олександр Радченко, Василь Кардаш, Артем Яшкін, Віталій Косовський, Всеволод Романченко і Юрій Дмитрулін.

За "Волинь" вийшли на поле головний тренер команди Віталій Кварцяний, Сергій Чабан, Володимир Дикий, Володимир Антонюк, Володимир Мозолюк, Анатолій Поліщук, Володимир Гащин, Сергій Хвесик, Володимир Фігель, Іван Польний, Олег Федюков, Геннадій Шухман, Володимир Гапон і Андрій Петров.