Сьогодні донецький "Шахтар" із рахунком 4:0 переміг шведський футбольний клуб "Мальме" у грі четвертого туру групового раунду Ліги чемпіонів УЄФА.

Матч між командами проходив у Львові, на стадіоні "Арена Львів".

В першому таймі гол у ворота суперника забив Олександр Гладкий. А вже після перерви "Шахтар" "розтоптав" шведів. Дарійо Срна та Едуардо да Сілва забили з пенальті. А Алекс Тейшейра, опинившись перед пустими воротами, не розгубився і влучив у ворота.

Читайте також: У Львові повідомляють про масові бійки із шведськими вболівальниками

Під час минулої гри, що пройшла на стадіоні у Мальме 21 жовтня, "шахтарі" програли Швеції з рахунком 1:0.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів звільнили від плати за газ: на кого розповсюджуються пільги Не мають забирати, але мусять: ТЦК розповіли, чому відбирають телефони у мобілізованих ТЦК не повинні ловити людей на вулиці: військовим вказали на промахи мобілізації Готуйте близько 2000 грн: "Нафтогаз" пояснив, що має встановити кожен споживач
Показати ще

"Шахтар" здобув першу перемогу в Лізі чемпіонів. І завдяки цьому піднімається на третє місце.