Міжнародна федерація футболу відмовила американським сенаторам в проханні позбавити Росію права проводити Чемпіонат світу з футболу в 2018 році. У своєму листі, написаному раніше, політики висловили думку, що проведення ЧС підвищить престиж російської влади - а це неприпустимо після анексії Криму та військового конфлікту на сході України.

Така ініціатива американських політиків не мала підтримки в FIFA. Організація вважає, що футбол не повинен бути інструментом вирішення політичних проблем, а чемпіонат світу в Росії може стати "турніром добра".

"Як показала історія, бойкот спортивних турнірів, або політика ізоляції і конфронтації - малоефективні способи вирішення проблем. Проведення турніру може стати потужним каталізатором для налагодження конструктивного діалогу між народами і урядами. Футбол не може розглядатися як інструмент вирішення проблем, зокрема тих, які стосуються світової політики. Ми вже бачили, що чемпіонат світу в Росії може бути силою добра. FIFA вірить, що саме таким і буде цей турнір ", - повідомляє прес-секретар FIFA Делія Фішер.

Раніше повідомлялося, що Президент України Петро Порошенко висловився за бойкот ЧС-2018 в Росії. Зазначимо, що Голова комітету спорту в Бундестазі Франк Штеффель вважає, що Чемпіонат світу не можна проводити в РФ до настання миру в Україні.