Керівництво львівських "Карпат" прийняло рішення взимку попрощатися із головним тренером команди Ігорем Йовічевічем. Про це повідомив футбольний експерт Віктор Вацко у своєму Twitter.

"З'явилася інформація, що після завершення осінньої частини чемпіонату, у "Карпат" буде новий головний тренер. Я в шоці", - повідомив футбольний коментатор.

Раніше сам хорват повідомляв, що має угоду із львів'янами до кінця поточного року. Наразі невідомо, ким саме керівники команди планують замінити 41-річного спеціаліста.

Читайте також: Збірній України потрібні бразильці Даніло Сілва і Тайсон

Ігор Йовічевіч очолив "Карпати" 18 червня 2014 року. Сьогодні його команда перебуває на сьомому місці у чемпіонаті України.

Популярні новини зараз
Підвищення тарифів на світло: коли та на скільки подорожчає ПриватБанк бере комісію за зняття грошей: про які додаткові витрати варто знати Система пільгового проїзду змінюється: які правила введуть Нові правила оплати та передачі показників: "Нафтогаз" попередив споживачів
Показати ще

Свого часу хорват встиг пограти за львівський клуб протягом двох сезонів. Свою професійну кар'єру він розпочав у резервній команді мадридського "Реала".