Матч 16-го туру чемпіонату України з футболу ужгородської "Говерли" проти "Шахтаря" завершився з розгромним рахунком 1:6.

Гравці донецького клубу буквально з першої хвилини зустрічі кинулися в атаку і одразу ж створили декілька гострих моментів біля воріт господарів поля, передає 24 футбол.

Рахунок відкрив Ракицький точним ударом зі штрафного. Він же став антигероєм у наступному епізоді – після грубої помилки захисника гравцям "Говерли" вдалося зрівняти рахунок.

Ужгородські футболісти пробували атакувати далі, але безуспішно. Натомість "гірники" за сім хвилин забили у ворота господарів три м'ячі.