У неділю, 29 листопада, на 52 році життя помер заслужений майстер спорту України Василь Ліщинський, який перший в історії України завоював золоту медаль на Паралімпійських іграх.

Про це повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України.

Заслужений майстер спорту України Василь Ліщинський був багаторазовим чемпіоном і призером чемпіонатів світу та Європи з легкої атлетики. Він став чемпіоном дванадцятий Паралімпійських ігор 2008 року в категорії "метання диска", коли виборов паралімпійське "золото" 24 серпня, в День незалежності України.

Також він посів третє місце в змаганнях зі штовхання ядра, побив світовий рекорд і отримав "срібло" на Паралімпійських іграх 2012 року за метання диска.