Ужгородська "Говерла", харківський "Металіст" та запорізький "Металург" мають складну фінансову ситуацію. У клубів найбільші борги по зарплаті перед гравцями серед команд Прем`єр-Ліги.

Про це повідомив президент Асоціації футболістів-професіоналів України Ігор Гатауллін, передає Sportarena.

"На сьогодні вкрай складна ситуація в трьох клубах - це ужгородська Говерла, харківський Металіст і запорізький Металург. У Говерлі 12 місяців не платять зарплату футболістам, в Металісті - сім з половиною", - розповів він.

Президент асоціації зазначив, що інші клуби теж мають проблеми з виплатами, але вони періодично гасять свої борги перед гравцями.

Для прикладу він навів луцьку "Волинь". З семи місяців заборгованості, за його словами, команда за чотири вже погасила. Клуб обіцяє розрахуватися ще за два місяці до кінця цієї частини першості.

Популярні новини зараз

Колишня Антіна Мухарського Сніжана Єгорова заявила, що підтримує Путіна: "Нехай СБУ нею займуться"

Олена Зеленська після дня народження президента опинилася за тисячі кілометрів від України: "Сміливо..."

Дівчина з найбільшою кількістю татуювань в країні вирішила заховати їх: дві різні людини

Учасників "МастерШеф" змусили приготувати шедевр, поки горить маленька свічка: закінчилося сльозами та істерикою

Показати ще

Читайте також: "Курченко - півень" - банер фанатів "Динамо" на матчі (фото)

Майже аналогічна ситуація спостерігається і у луганської "Зорі". Команда з невеликим запізненням виплачує заплату гравцям, але борги не накопичуються і поступово сплачуються.

Гатауллін наголосив, що "Дніпро" також розплачується з боргами. За жовтень погасили зарплату. Клуб виплачує її за двома формами - виплати на іноземну і на українську картки. Команда вже перерахувала зарплату на українську картку по жовтень.