Російського коментатора розлютив вихід «Дніпра» у фінал Ліги Європи

поділитись

0

2900

Російський футбольний коментатор Георгій Чарданцев збожеволів від виходу дніпропетровського "Дніпра" у фінал Ліги Європи. Емоції з цього приводу він вилив у своєму твіттері. Коментатор відзначив, що перемога української команди це дискредитація Ліги Європи.

"Дніпро у фіналі це повна і остаточна дискредитація Ліги Європи. Пора закривати", - написав Черданцев.

[image=4803 align=left]Раніше "Дніпро" у матчі-відповіді переміг італійський "Наполі" з рахунком 1: 0. Гра проходила в Києві на стадіоні "Олімпійський" під дощем, але при величезній кількості українських уболівальників.

На 58-й хвилині матчу Євген Селезньов вивів дніпропетровців вперед точним ударом головою.

За сумою двох матчів у фінал турніру проходить, вперше у своїй історії, "Дніпро".

Іспанська "Севілья" у матчі-відповіді обіграла італійську "Фіорентину" в гостях з рахунком 2:0.

Іспанці ще в першому таймі показали свій рівень і зробили серйозну заявку на виходу у фінал. "Фіалки" так і не змогли до кінця матчу нічого протиставити своїм суперникам. З рахунком 5:0, за сумою двох зустрічей, "Севілья" готується до матчу у Варшаві.

У фіналі Ліги Європи нас чекає захоплююча гра між "Дніпром" та "Севільєю", яка пройде в польській столиці.

Іспанці чинні переможці турніру і володарі кубка. Вони можуть стати першою командою, яка двічі вигравала Лігу Європи. Відповідно букмекери більше вірять в їх перемогу.

"Дніпро" вперше зіграє в матчі такого рівня. Однак, настрій команди і жага до перемоги, а також певна недооцінка з боку суперника, може зіграти злий жарт з "Севільєю".