Лідер "Дніпра" Євген Коноплянка досяг усної домовленості з англійським "Тоттенхемом"

Про це повідомляє Mirror.

Угода про перехід, за інформацією видання, поки ще не оформлена на офіційному рівні. Однак про неї буде оголошено вже в найближчі дні. Останнім матчем Коноплянки у складі дніпропетровців може стати фінальний поєдинок Ліги Європи.

Півзахисник провів у поточному сезоні за "Дніпро" 38 матчів у всіх турнірах. Він зумів забити 8 м'ячів і віддати 6 гольових передач своїм партнерам.

Читайте також: Бельгійський "Брюгге" зацікавився форвардом "Динамо"

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні, 18 травня: непередбачувані зустрічі терезів та зайві емоції риб "Ми готові далі воювати": після слів Чмута про те, що ще є ким і чим, українці вибухнули гнівом ТЦК запросить "на побачення": чим ризикують українці із застарілою військовою спеціальністю Спека у 40+ накриє всю країну: українців застерегли від аномальної погоди
Показати ще

Керівництво "Дніпра", зі свого боку, запропонувало Коноплянці укласти новий контракт з клубом.

Нагадаємо, Євген Коноплянка міг стати гравцем італійської "Роми", але в останній момент з певних причин цей трансфер зірвався.

Зарубіжна преса зазначає, що лідер "Дніпра" і збірної України може опинитися в турецькому "Галатасараї", який також зацікавлений в послугах українського півзахисника.