поділитись

0

436

Дмитро Замотаєв показав неповагу до прапора країни-агресора

Український боксер у ваговій категорії до 49 кг Дмитро Замотаєв продемонстрував своє ставлення до Росії, як до країни-агресора, під час Європейських ігор.

Наш спортсмен на цих змаганнях завоював "бронзу". Переможцем у цій ваговій категорії став росіянин Батор Салагуев.

Під час церемонії нагородження медалями українець показав свою не повагу до Росії у зв'язку з її агресією проти України. Він не повернувся в бік прапора під час виконання російського національного гімну.

Нагадаємо, український боксер Ярослав Самофалов завоював бронзову нагороду Європейських ігор у ваговій категорії до 69 кг. На шляху до півфіналу він переміг суперників з Польщі, Болгарії та Грузії. Проте в 1/2 фіналу Самофалов поступився росіянину Беспутіну.

Дивіться відео з 12:45

Znaj.ua
Хто, на думку українців, більш витривалий і зможе вибороти перемогу?
0
0
16:55 13.09.2017
Любі друзі! GameBetNews спільно з GameBet.com запрошує Вас взяти участь у футбольному конкурсі "Вгадай точний рахунок"!
08:33 04.08.2017
Колишній воротар збірної України розповів, кого він вважає кращим футболістом світу