На фінальному поєдинку український боксер вірменського походження не зміг виступити проти азербайджанського суперника Абдулгадира Абдуллаєв через травму.

Коли під час нагородження президент Азербайджану Ільхам Аліє назвав ім'я українця Манукяна, зал заревів та став гнівно свистіти. Таким чином народ став протестувати проти нагороди спортсмена. Про це повідомляє азербайджанський портал 1news.az.

Та на щастя нашого боксера, Алієв був на його боці. Голова країни, яка приймала турнір, жестом попросив глядачів перестати несхвально гудіти. Зал дійсно швидко замовк і …почав аплодувати Манукяну.

Читати також: Український "Тигр" зламав руку в бою

Наш боксер подякував Алієву за те, що заступився за нього. А президент знову ж таки жестом руки показав свою вдячність за розуміння та прояв толерантності з боку глядачів.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 22-28 липня для всіх знаків Зодіаку: вороги Тельців, радості Дів та ізоляція Скорпіонів Виконавча служба не пощадить ухилянтів – заберуть квартиру і дружини теж Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти
Показати ще