Американські футболістки повернули собі звання найсильніших на планеті. У фіналі чемпіонату світу, який завершився в Канаді, збірна США розгромила збірну Японії.

Матч у Ванкувері завершився з рахунком 5: 2 на користь США, причому півзахисник Карлі Ллойд відзначилася хет-триком.

США вже вигравали чемпіонат світу в 1991 і 1999 роках, а вранці, 6 липня, стали чемпіонками в рекордний третій раз.

Американській команді вдалося відігратися за поразку від Японії у фіналі ЧС-2011, коли США програли по пенальті.

Читайте також: Українки - судді фіналу жіночого ЧМ з футболу

Популярні новини зараз
Зима 2025−2026 в Україні: чи чекати аномального тепла, різких морозів і снігових сюрпризів - прогноз синоптиків Майже добу у темряві: українці можуть залишитися без світла на 22 години, - експерт В ухилянтів забиратимуть майно: кому готуватись Чому одні будинки відключають, а інші залишаються з електрикою: енергетки пояснили схему
Показати ще

За США вболівав віце-президент Джо Байден, який спеціально приїхав до Канади на фінал чемпіонату світу. Незважаючи на те, що футбол не входить до числа найбільш популярних видів спорту в США, успіх жіночої збірної стали топ-новиною для більшості американських телеканалів.