В українській хокейній лізі відбувся центральний поєдинок 36-го туру.

Донбас невдало провів перший період, після якого поступався супернику - 0:1, однак в другому зумів проявити характер і волю до перемоги - у цьому відрізку закинув на одну шайбу більше і зрівняв рахунок (4:4). У вирішальному періоді Кременчук як не намагався, не зміг нічого вдіяти з опонентом, який завдяки Шафаренку здобув такий бажаний результат.

Кременчук – Донбас – 4:5

Шайби: 1:0 Кирющенков (Кіча), 01:22, 1:1 Сирей (Кугут, Рамазанов), 20:42-бол, 1:2 Бондарєв (Єгоров), 22:16, 2:2 Гніденко (Кирющенков), 23:54, 3:2 Гаврик, 30:42, 3:3 Сирей (Побєдоносцев), 41:07-більш., 3:4 Буценко (Кугут), 32:58-мен, 4:4 Кирющенков (Ігнатенко), 36:40, 4:5 Шафаренко (Рамазанов, Кугут).
Кременчук: Захарченко (Петленко); Коренчук (А) – Кузьмик – Слиш (К), Башко – Дегтярьов; Кіча – Гніденко (А) – Кирющенков, Ісаєнко – Ігнатенко; Гаврик – Гриценко – Коваленя, Романенко – Варивода; Чернишенко – Карпенко – Чорний, Мельников – Андрейків.