Українські клуби просять взаємодіяти з поліцією і прокуратурою по договірним матчам

поділитись
ПФЛ наголошує, що звернутися спонукала серйозність небезпеки, перед якою опинився вітчизняний футбол

Професіональна футбольна ліга України, яка опікується командами першого і другого дивізіонів, звернулася до клубів з листом стосовно матчів з фіксованим результатом. Зокрема, в заяві на офіційному саті ПФЛ відзначається, що звернутися спонукала серйозність небезпеки, перед якою опинився вітчизняний футбол. Йдеться про договірні матчі - хворобу, яка за останні п'ять років вразила усі без винятку Чемпіонати України.

Далі в листі говориться про таке: "Розуміючи, чим загрожують футболу матчі, результати в яких визначаються нечесною боротьбою на футбольному полі, а ще - до їх початку, вважаємо боротьбу із корупцією та договірними матчами одним із головних пріоритетів у своїй роботі. Багато що зроблено і робиться у цьому напрямку, проте, як свідчать результати роботи Комітету з етики та чесної гри, а також Служби внутрішніх розслідувань ФФУ у напрямку боротьби із корупцією та договірними матчами, на сьогоднішній день значна кількість клубів потерпають від діяльності організованої злочинності та шахраїв-одинаків, які, використовуючи колишніх та чинних футболістів, тренерів та арбітрів, впливають на результати матчів вітчизняних чемпіонатів із футболу з метою отримання незаконних прибутків від ставок у букмекерських конторах. Зазначене завдає невиправної шкоди футболу, безпосереднім учасникам футбольного дійства, уболівальникам та чесним гравцям на тоталізаторі.

На сьогодні боротьба з договірними матчами здійснюється силами Національної поліції України, Генеральної прокуратури України та ФФУ, зокрема, уповноваженими на це Комітетом з етики і чесної гри та Службою внутрішніх розслідувань.

Зважаючи на масштабність проблеми, та розуміючи необхідність в об'єднанні зусиль для її подолання, закликаємо вас активно підключитися до процесу боротьби з договірними матчами з метою викорінення зазначеного явища з нашого футболу.

Враховуючи викладене, просимо взаємодіяти із переліченими вище структурами під час проведення розслідувань, а у разі отримання відомостей, які можуть свідчити про конкретні факти спроб залучити чи існуючого залучення футболістів або функціонерів клубів до дій, спрямованих на вплив на результат того чи іншого матчу, просимо інформувати національну поліцію та службу внутрішнього розслідування ФФУ".

Нагадаємо, портал Знай.ua повідомляв, що екс-тренер Дніпра жорстко розкритикував керівництво клубу.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Така поведінка спортсмена повалить вас в шоковий стан
0
0
13:03 16.08.2018
Чим спортсмен порадував фанатів
0
0
21:12 15.08.2018
Єгипетський суд засудив до смерті десятки людей
0
0
04:44 29.07.2018
Бій між Усиком та Гассієвим відбувся на рингу в СК "Олімпійський" у Москві
0
0
17:00 22.07.2018
Футбольні пристасті продовжують вирувати навіть після закінчення чемпіонату
0
0
09:16 21.07.2018