Антонелла Рокуццо, кохана нападника Барселони Ліонеля Мессі, опублікувала відеоролик в Твіттері після матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Барселона - ПСЖ.

На відео видно, як фанати оточили машину, в якій перебував гравець Барселони разом зі своєю нареченою. Шанувальники скандували: "Мессі! Мессі!".

Нагадаємо, 8 березня Барселона розгромила ПСЖ з рахунком 6:1 і забезпечила собі вихід до чвертьфіналу турніру після того, як програла перший матч протистояння з рахунком 0:4. Мессі став автором третього м'яча своєї команди, реалізувавши пенальті на початку другого тайму.

Камбек Барселони в матчі з ПСЖ увійде в історію світового футболу.