Захисник Зорі Андрій Пилявський, який належить російському Рубіну, поділився враженнями від повернення в луганський клуб.

- Повернення в Зорю - позитивний момент для мене. Зорю можна назвати моєю рідною командою. Я вже тут був, всіх знаю, тому вливатися не потрібно було. Все пройшло дуже легко. Повернувся до Запоріжжя, згадав минуле - ніби, дійсно, пройшло всього пару днів.

Звичайно, важко. Але відчуваю себе вже набагато краще. Були і дворазові тренування і сам індивідуально займався.

Думаю, незабаром буду відчувати себе добре. Але вже зараз мені набагато легше, ніж було, наприклад, тиждень-півтора назад, - цитує Пилявского, який народився в Києві і тут в основному виховувався, сайт уболівальників Зорі.

У команді Юрія Вернидуба Андрій виступатиме на правах оренди.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні, 23 квітня: середа несподіванок, перевірок і важливих виборів Українцям дозволили оплачувати лише половину платіжки за газ, воду та світло: кому пощастило У війську назвали винних у зриві мобілізації: "ТЦК ні при чому" Колишні повертаються: 4 знаки зодіаку, яким незабаром нагадає про себе минуле
Показати ще

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що український гравець потрапив у команду тижня Ліги Європи.