Лондонський Челсі проводитиме домашні матчі на Уемблі у зв’язку з реконструкцією рідної арени Аристократів – Стемфорд Брідж.

Як повідомляє Daily Mail, Аристократи гратимуть на легендарному Уемблі у сезоні 2018/19. Англійське видання зазначає, що реконструкція Бріджа затягнеться до 2023 року.

Додамо, що раніше повідомлялось, що лондонський клуб переїде на оновлений стадіон у 2021 році, а вартість реконструкції складатиме 500 мільйонів фунтів.

Як вже повідомляв портал Знай.ua, Тоттенгем переїжджає на легендарний англійський стадіон.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 28 березня: тривоги Тельців, хаос Дів та необачність Стрільців Пенсіонерам встановили надбавки: хто отримає від 735 до 1200 грн ТЦК зупинили на блокпості: важливі поради, як уникнути неприємностей Опалювальний сезон завершиться не дивлячись на погоду: українців закликали готуватися
Показати ще