Київські комунальники продовжують незаконно знищувати зелені насадження міста, обрізають гілки дерев, залишаючи тільки стовбур.

Про це розповів киянин Денис Суділковський у соціальній мережі facebook.

"Підійшов до робітників і запитав Акти на роботи. За їх словами — документи у майстра, а він "зараз підійде". Викликав поліцію. Після приїзду поліції і телефонної розмови з майстром — він з'явився особисто. Актів немає, висновків комісії про зрізі дерев немає, зате є заява мешканця одного з будинків, щоб зрізали дерева. Той самий мешканець вибіг у двір і влаштував істерику. До нього приєдналося ще десяток допитливих визираючих із вікон з криками "прибери камеру, або ща спущусь і заберу, а тебе...". З поліцією написав Заяву про злочин", - зазначив він.

За словами Суділовського, за таке передбачається кримінальна відповідальність.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у Києві створили спецгрупи, які будуть стежити за клумбами.

Популярні новини зараз
Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі За скільки днів можна заробити на новий iPhone 2022 в Україні: красномовніше, ніж індекс борщу Українські пенсіонери можуть легко втратити пенсії: що не слід затягувати на пів року Путін повторює останні дні Гітлера: "Робить те, що робили нацисти"
Показати ще