Арешт з правом застави в 15 мільйонів гривень – такий запобіжний захід обрав одному з заступників ген директора Одеського НПЗ Приморський районний суд Одеси.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-секретар Генерального прокурора України Лариса Сарган.

За інформацією Сарган, високопоставлений працівник підприємства відповідав за організацію фіктивного вивезення нафтопродуктів через завод. Завдяки розробленій схемі вдалося вивезти понад 700 тисяч тонн світлих нафтопродуктів. Згодом їх реалізовували через підконтрольні фіктивні підприємства на території України без сплати митних платежів.

В результаті таких дій до держбюджету не надійшло понад два мільярди гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі ГУ НП в Одеській області.

Популярні новини зараз
Файли Епштейна "пов’язали" Леонардо Ді Капріо з канібалізмом: в чому винен зірка "Титаніка" Пенсіонери отримають по 800 грн щомісяця: кому доплата гарантована Гроші на виживання: хто з пенсіонерів отримає додаткові виплати Доведеться платити і за себе, і за сусідів: новий закон про ЖКГ потрясе гаманці українців
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", чоловіка затримали в Борисполі на підставі ухвали суду.