Суд визнав незаконною бездіяльність поліції у розслідуванні кримінального правопорушення, вчиненого народним депутатом В. Парасюком, який публічно закликав до вбивства Віктора Медведчука, і зобов'язав Нацполіцію провести розслідування. Про це повідомляє виконком "Українського вибору – Права народу".

"23 березня 2017 року Печерський районний суд Києва прийняв рішення, яким зобов'язав Національну поліцію України внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань інформацію про кримінальне правопорушення, вчинене народним депутатом України Володимиром Парасюком. Мова йде про підбурюванні до скоєння особливо тяжкого злочину – умисного вбивства (частина перша статті 14, стаття 27, частина перша статті 115 КК України)", — йдеться в заяві виконкому.

Як відомо, 14 лютого 2017 року на засіданні так званої громадської ради при Донецькій військово-цивільної адміністрації Володимир Парасюк, стверджуючи, що Віктор Медведчук як учасник мінських переговорів не підтримує блокаду Донбасу, публічно, у присутності представників засобів масової інформації, заявив: "...Медведчука взагалі необхідно ліквідувати в Україні фізично, і цим повинна займатися Служба безпеки".

"Національної поліції України щодо таких злочинних дій Парасюка було направлено відповідне депутатське звернення, яке правоохоронний орган залишив без належного реагування. Така бездіяльність вартових законності, порушує конституційний принцип невідворотності покарання, на жаль, стає системою, коли йде мова про злочини, спрямовані проти Громадського руху "Український вибір – Право народу" та його лідера Віктора Медведчука. Зазначеним рішенням суду бездіяльність Національної поліції визнано незаконним, на неї покладено обов'язок провести досудове розслідування за фактом підбурювання Парасюком до скоєння вбивства", — повідомили в "Українському виборі – Право народу".

У Русі також відзначили, що подібний дії народного депутата стали можливі в ситуації, коли держава втратила монополію на законне застосування сили.

Популярні новини зараз

Синоптик Діденко пообіцяла українцям спекотну п'ятницю аж до +36: "Лежати на підлозі у формі морської зірки"

Тоня Матвієнко показала маленьку копію Мірзояна на тлі річки: татова дочка

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Таїсія Повалій повернулася з Росії до України і поділилася враженнями: "Ми тут подихаємо"

Показати ще

"Захист честі, гідності та безпеки громадян має бути пріоритетом правоохоронних органів, які зобов'язані застосовувати свої законні права для запобігання подібного роду злочинних посягань, слідуючи конституційного постулату про те, що перед Законом всі рівні і злочинці повинні нести заслужене покарання", — підсумували у виконкомі організації.